Порізка металу

Коли справа доходить до вибору постачальника металопрокату, часто люди вибирають за ціною товару. Але крім просто ціни за тонну потрібно ще враховувати ціну металу у вас на об’єкті чи складі. Тому ми пропонуємо нашим клієнтам найвигідніші ціни на додаткові послуги, у тому числі й порізку.

Це досягається професіоналізмом персоналу, контролем та оптимізацією витрат та правильним підбором інструментів для обробки металу.

Чому вибирають нас!

Коли ми беремося за справу, можете бути впевнені: метал буде підготовлений точно в певний термін. Оскільки ми здійснюємо порізку металу як газом, так і дисковою пилкою, вартість порізки буде найменшою для наших дорогих клієнтів.
Це досягається високим рівнем контролю витрат, розкрою металу та точності порізки вашого замовлення.

Ми робимо тяжке легким. Ви просто робите замовлення – все інше ми зробимо самі, ви просто займаєтеся своїми справами далі. Метал буде порізаний точно за вашими розмірами та вчасно.

За кілька років ми зайняли гідну позицію на ринку чорного металопрокату Одеси та області, і продовжуємо нарощувати темп. З нами працюють багато провідних металоторгуючих підприємств, виробники, будівельні організації, приватні особи. Довіра наших клієнтів — найголовніше наше досягнення!

Розкрій металу

Коли люди збираються придбати метал для своїх потреб, вони часто не враховують довжину металопрокату, а також розкрий листового металу. Наші досвідчені фахівці із задоволенням допоможуть вам порахувати кількість штук товару, щоб порізка була максимально безвідходною.

Контроль витрат

Правильно підібраний метод різання заощадить вам час та гроші. Ми робимо розпил металопрокату як дисковою пилкою, так і газовим різаком. Це дозволяє максимально знизити собівартість різання металопрокату.

Підхід

Точність – ввічливість королів. Наші фахівці прагнуть завжди нарізати метал максимально точно, щоб уникнути зайвих питань. Сім разів відміряй, один раз відріж – девіз наших різьбярів по металу. Також ми цінуємо швидкість у всьому – ваше замовлення буде виконано максимально швидко.

Точно в строк

ваше замовлення буде виконано точно у вказаний термін

Кваліфікований персонал

Ми знаємо, як зробити все в кращому вигляді та швидко

Низькі ціни

вартість різання часто обходиться клієнту дешевше, ніж його власними силами.

Як ми працюємо

Є три речі, на які можна дивитися нескінченно – так ось одна з них – це як працюють інші люди. Тут обов’язково буде відео, в якому ми покажемо, як здійснюється різання металу. Але краще приїхати і подивитися наживо.

Є питання?
Зв'яжіться з нами зараз.