Привіт, любий Клієнт

Ми врахували всі твої побажання, і організували в Одесі найкращу для тебе металобазу!

Ми постійно вивчаємо ринок Одеси та області, тому у нас найприйнятніші для тебе ціни.

Якщо у нас дорожче, ніж там, де ти береш, ми завжди готові домовлятися. Ми вважаємо, що такі дві розумні людини, як ти і я, завжди можуть домовитися!

У нас зручний асфальтований під’їзд, ми знаходимося у промисловому серці Одеси – на вулиці Бугаївській, тому до будь-якого кінця міста до нас однаково близько та приємно доїхати.

На складі у нас зберігається асортимент продукції, який найбільш затребуваний нашими клієнтами, ми завжди підтримуємо достатні товарні запаси.

У нас одна з небагатьох металобаз в Одесі, яка здійснює комплексні постачання металопрокату – не потрібно їздити містом та збирати все що необхідно, стояти в чергах, витрачати час та нерви.

Після надходження замовлення працівники нашого складу максимально оперативно відберуть, поріжуть за вашими розмірами, завантажать твоє замовлення, зроблять все за найвищим розрядом до призначеного часу.

Наші досвідчені водії зі швидкістю думки доставлять замовлення прямо на об’єкт. У нас свій автопарк, що дозволяє нам здійснювати доставку в будь-яке місце Одеси та області за найнижчими цінами.

Для постійних клієнтів, виконробів, будівельних компаній, зварювальників, ковалів, усіх спеціалістів, які мають відношення до виготовлення виробів з металу, ми маємо спеціальні умови, індивідуальний підхід, мінімальні ціни.

Чому варто вибрати нас?

Щирість

Ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам. І прагнемо бути для них такими партнерами, якими хотіли б їх бачити

Довіра

Довіра – одне з речей, які виникають раптово і відразу. Довіру треба заробити. Нам довіряють тисячі клієнтів, і ми його заробили. Без довіри немає бізнесу. Дозвольте нам заробити вашу довіру – станьте нашим партнером!

Вигоди

Ми прагнемо зробити для кожного клієнта максимально вигідні умови, щоб його бізнес був конкурентоспроможним та розвивався. Ми радіємо, коли бізнеси наших партнерів зростають завдяки нашому внеску.

Наше бачення

Коли ми беремося за справу, можете бути впевнені: замовлення буде виконане точно вчасно. Тому що ми цінуємо свій час та гроші так само, як час та гроші наших клієнтів

Наша місія

Ми робимо тяжке легким. Ви просто робите замовлення - все інше ми зробимо самі, ви просто займаєтеся своїми справами далі.

Наші цінності

Для нас дуже цінне спілкування з нашими клієнтами. Ми вважаємо, що домовитись можна про все, і для цього завжди є можливості

Можна перераховувати наші переваги до нескінченності – але ми зробили нашу організацію такою не для того, щоб хвалитися. Це все для тебе, дорогий клієнт, щоб тобі було максимально комфортно та просто купувати метал!
Дзвони, пиши на пошту, Viber, WhatsApp, Telegram будемо раді! Працюємо щодня, крім вихідних!

Є питання?
Зв'яжіться з нами зараз.