Зберігання на критому складі

Коли люди хочуть вибрати постачальника металопрокату, вони слідкують за тим, щоб максимально низька ціна на металопрокат. Але крім цього є ще й супутні витрати: порізка, доставка, розвантаження. І найцікавіше – обробка перед виготовленням з металу будь-яких виробів. Зберігання нашої продукції на критому складі дозволяє уникнути процесів корозії металовиробів, ви можете їх фарбувати без додаткових витрат часу та грошей на їх очищення від іржі.

Крім того, коли ви вантажитеся на складі в погану погоду, ви не платите гроші за лід та воду, які впливають на вагу металу.

Складська логістика

Ми зібрали вам весь основний сортамент чорного металопрокату під одним дахом. Більше не потрібно їздити містом та мокнути на відкритих майданчиках. Тут є практично все, що потрібне. А якщо чогось немає, ми привеземо протягом декількох днів.

Контроль цін

Ми поставляємо метал безпосередньо від заводів виробників, оминаючи посередників. Це дозволяє нам зберігати конкурентоспроможні ціни для наших клієнтів. Тобто ви можете купити чорний металопрокат за найвигіднішими цінами та ще й з критого складу, що зменшує витрати на обробку металу.

Чому вибирають нас!

Ми робимо лише те, на що здатні. А здатні ми багато на що, і будьте певні — зробимо все як треба!

Ми робимо тяжке легким. Ви просто робите замовлення – все інше ми зробимо самі, ви просто займаєтеся своїми справами далі.

За кілька років ми зайняли гідну позицію на ринку чорного металопрокату Одеси та області, і продовжуємо нарощувати темп. З нами працюють багато провідних металоторгуючих підприємств, виробників, будівельних організацій. Довіра наших клієнтів — найголовніше наше досягнення!

Підхід

Весь товар у наявності на критому складі за найнижчими цінами в Одесі та області. А якщо чогось немає – ми укомплектуємо ваше замовлення протягом декількох днів. Більше не потрібно витрачати час інші бази.
Усі в одному місці.

не стоїте у черзі

ви можете оформити замовлення та отримати його у призначений час, точно в термін

кваліфікований персонал

До роботи на складі допускаються люди лише після навчання та інструктажу з ТБ

Низькі ціни

на складі зберігається продукція з тільки швидкою оборотністю, що дозволяє тримати максимально низьку торгову націнку

Записатися на відвантаження

    Зателефонувати Вам?

    Залишіть Заявку

    Є питання?
    Зв'яжіться з нами зараз.