Доставка власним транспортом

Коли ми беремося за справу, можете бути впевнені: метал буде у вас на складі або об’єкті точно в певний термін. Оскільки ми здійснюємо перевезення власним автотранспортом, вартість доставки буде найменшою для наших дорогих клієнтів.

Это достигается высоким уровнем контроля затрат, планирования перевозок и безопасности вашего груза.

Логістика

Наша компанія має у своєму складі фахівців, які займаються організацією та управлінням перевезеннями. Наш досвід дає змогу робити це максимально ефективно.

оптимізація та контроль витрат

Багаторічний досвід та напрацювання дозволяють нашим спеціалістам оптимізувати витрати на перевезення. Це забезпечує максимально конкурентну ціну як на продукцію, так і на вартість доставки клієнту.

Чому вибирають нас!

Ми робимо лише те, на що здатні. А здатні ми багато на що, і будьте впевнені – зробимо все як треба!

Ми робимо тяжке легким. Ви просто робите замовлення – все інше ми зробимо самі, ви просто займаєтеся своїми справами далі.

За кілька років ми зайняли гідну позицію на ринку чорного металопрокату Одеси та області, і продовжуємо нарощувати темп. З нами працюють багато провідних металоторгуючих підприємств, виробників, будівельних організацій. Довіра наших клієнтів – ось найголовніше наше досягнення!

НАДІЙНІСТЬ

Ми завжди підтримуємо високі стандарти у всіх бізнес-процесах. Тому можете бути впевнені – ми тримаємо свої обіцянки.

ДОСВІД

Наші фахівці мають багаторічний досвід, постійно навчаються та здатні виконати замовлення будь-якого масштабу та ступеня складності.

ЯКІСТЬ

Ми контролюємо всі етапи від завантаження товару на заводі виробнику до доставки на об’єкт. Тому ми можемо гарантувати найвищу якість металопрокату.

Є питання?
Зв'яжіться з нами зараз.